SI ME GJET PASWORDIN E FACEBOOK, PA E NDRRUAR

Shtypni ikonën Settings/Impostazioni . Në ekranin që ju shfaqet në këtë pikë, shtypni Pasword e Account, pastaj aplikacionin Pasword App e siti web dhe hapni  faqen me fjalekalimin e juaj qe keni impostuar ne  Face ID, Touch ID ose kodin (në varësi të modelit të iPhone ose iPad të përdorur dhe sa është vendosur në pajisjen)

Në ekranin që do të shfaqet në këtë pikë, mund të shihni listën e plotë të faqeve dhe aplikacioneve për të cilat keni zgjedhur për të ruajtur paswordin tuaj.

Share

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *