SI ME GJET TELEFONIN TUAJ N.Q.S NUK E GJENI OSE E KENI HUMBUR

Mjeti i ofruar nga Google është i ngjashëm me atë të Apple, i quajtur Find My iPhone, ju lejon të gjeni smartphone tuaj. Për fat të keq, megjithatë, është një sistem i kufizuar: kërkohet që telefoni të jetë i lidhur në internet dhe të jetë i ndezur. Mjafton te keni nje laptop ose një kompjuter afër dhe ne 5 minuta mund të gjeni Smartphone tuaj.

Nga linku i shkruar ketu mund lidheni Internet Gestione Dispositivo Android

Natyrisht se duhet të jetë i njëjti Account Google që keni rregjistruar telefonin tuaj. Sapo të bëni login me adressen tuaj email prisni disa sekonda që vendndodhja e telefonit tënd Android të shfaqet në hartë

Mund ti nisesh zile telefonit tuaj me Riproduci Audio. Mund ta bllokosh me pasword ose të fshish gjitha përmbajtjet e telefonit tuaj , kjo të jetë rruga e fundit për tu bërë.

Share

You may also like...

2 Responses

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *