APLIKACIONET MË TË MIRA PËR RIZULTATET E NDESHJEVE ITALIANE E TË HUJA


HELP IVANTEKNIKU CLICK - FALEMINDERIT


Për të ditur rezultatet e ndeshjeve italiane (Serie A, Serie B, Kupa italiane, Champions League, Europa League etj) dhe ndeshje të shteteve të tjera , ka vende dhe aplikacione të panumërta. Sot do të ju tregoj se cilat janë më të vlefshmet dhe më të mirat.

One Football


HELP IVANTEKNIKU CLICK - FALEMINDERIT


Ky aplikacion është i shpejtë dhe i plotë, duke ofruar minutë për minutë të ngjarjeve të ndryshme, statistika të plota, njoftime të personalizueshme, si dhe të gjitha lajmet dhe transferimet e transfertave. OneFootball është falas dhe komplet në italisht mund ta gjeni në Play Store dhe App Store.

app per risultate ndeshje futbolli

SofaScore


HELP IVANTEKNIKU CLICK - FALEMINDERIT


Ky është një tjetër aplikim i shkëlqyer që i përket kategorisë së rezultateve sportive .SofaScore ju lejon të ndiqni një numër të madh të ngjarjeve të futbollit në çdo vend, jo vetëm me rezultatet, por edhe me statistikat dhe vlerësimet e lojtarëve në kohë reale.
Aplikacioni është falas dhe i plotë, gjithashtu karakterizohet nga një ndërfaqe e këndshme dhe moderne. Nëse dëshironi ta provoni, mund ta gjeni në Play Store dhe App Store.


HELP IVANTEKNIKU CLICK - FALEMINDERIT


App per risultate ndeshjeve futbolli

I fundit dhe i preferuari im është:

BeSoccer

Ofron më shumë se 200 gara dhe kampionate të ndryshme si Premier League, Serie A,Super Liga , Bundesliga dhe shumë më tepër. Personalizoni aplikacionin duke u bazuar në interesat tuaja, dhe me ekipin tuaj të preferuar.

 app per risultatet ndeshje


HELP IVANTEKNIKU CLICK - FALEMINDERIT


Share

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BËJ LIKE EDHE TI FAQES TONË NË
FACEBOOK. FALEMINDERIT