SI ME GJET PASWORDIN E HARRUAR INSTAGRAM

Dëshiron të zbulosh se si të gjesh fjalëkalimin Instagram duke vepruar nga telefoni juaj?

Sot do të shohim së bashku se si të rekuperojmë paswordin e Instagram nëse e keni harruar , ose keni ndrruar smarthone e nuk e kujtoni.

Hapni aplikacionin dhe në ekranin e identifikimit të Instagram-it që shfaqet në këtë pikë, shtyp në lidhjen blu Get Help e vendosur në pjesën e poshtme dhe zgjidhni nëse do të rikuperoni fjalëkalimin me emrin e përdoruesit ose me numrin e telefonit.

Instagram ju lejon të rikuperoni fjalëkalimin duke shkruar numrin e telefonit, e-mail ose emrin e përdoruesit, ose të bësh log-in me Facebook.
Pasi të keni zgjedhur metodën e dëshiruar, zgjidhni Next kliko në Dërgo një e-mail .

Dhe nëse keni zgjedhur për të rivendosur paswordin me adresën tuaj të postës elektronike do të merrni një email me linkun që ju lejon të riktheheni sërisht ne aplikacioni tuaj pa ndrruar fjalëkalimin ose ju jepet mundësia të klikoni në Reset your instagram pasword .

Në rast se keni zgjedhur të rivendosni paswordin me numrin e telefonit tuaj kliko në Sent a message ,
atëherë do të duhet të futni kodin e pranuar nëpërmjet SMS në fushën përkatëse.

Nëse keni hyrë në rrjetin social Instagram duke përdorur Facebook, atëherë në këtë rast mjafton të klikoni Sign in with Facebook në ekranin e identifikimit.

Lexo edhe :

Si me gjet paswordin e harruar Gmail

Si me gjet paswordin e harruar Hotmail

Si me gjet paswordin e harruar Facebook

Share

You may also like...

8 Responses

 1. Rina thotë:

  Dua ta marr instagramin ju lutem

  • admin thotë:

   Mjafton te hapesh Playstore , ose Appstore nese keni iPhone, kerko dhe shkariko Instagram , rregjistrohu dhe kerko miqte e tu etj etj

 2. Inna thotë:

  Me ndimoni ju lutem te marr instagramin tim

 3. Erza thotë:

  A do me dimoni per istagram qe te dote gjej fjalkalimin se e kam harru

 4. adelajda.ada thotë:

  Me ndihmoni si te gjej istagramin Tim e Kam haruar fjalkalimin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *