SI ME PA FILMA ME IPHONE FREE

Ka disa aplikacione që ju lejojnë të shikoni filma, seri televizive dhe transmetime direkte në iPhone. Natyrisht, mos prisni që të gjeni filmat e fundit e Hollywood blockbuster, por jam i sigurt që do të gjeni një sasi filmash interesante.

Nuk kushtojnë asgjë, janë shumë të lehta për t’u përdorur dhe nuk marrin shumë hapësirë ​​në kujtesën e smartphone

Këto aplikacione janë shumë të dobishme kur nuk keni dëshirë për shoqëri dhe doni pak qëtësi e relax në vetmi, dhe janë gjithashtu një mundësi e mirë për ata që nuk kanë kohë të shkojnë në kinema për të parë filmat e tyre të preferuar.
Në këtë artikull do t’ju tregoj 3 aplikacionet më të mira falas për të parë filmat në iPad dhe iPhone.

Pluto Tv

Eshtë një shërbim që ka aplikacione në platforma të ndryshme smartphone, duke përfshirë edhe iOS.
Ju mund të instaloni këtë aplikacion për të shikuar filma falas. Gjithashtu ju lejon të shikoni filma sipas kërkesës. Plutoni TV ofron filma të kategorive të ndryshme, përfshirë dramën, veprimin dhe tmerrin. Eshte provuar të jetë aplikacioni më i mirë për të parë filma në iPhone.

You tube Movie ON

Nëse keni instaluar aplikacionin YouTube në telefonin tuaj mund të shikosh filma të lirë në iPhone drejtpërdrejt nga Youtube.

 Crackle

Eshtë një nga aplikacionet më të mira falas për të shikuar filma për iOS që është projektuar si një platformë unike për filma falas, shfaqje televizive, origjinale dhe më shumë.
Janë në dispozicion disa kategori , përfshirë komedinë, filmat e veprimit, dramat dhe kategori te tjera të njohura .

Jo të gjithë Iphone suportojnë këto aplikacione.

Share

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *